Luxus HYFLD200W 200W LED Floodlight
Photo is representative
Luxus 200W 6000K Floodlight
Product Information
Stock Code HYFLD200W-V2
GTIN
Stock status: Out of stock
priced individually
More arriving soon
Gross price
The Luxus HYFLD200W is a high-quality 200W 6000K floodlight that can be used for a variety of purposes and cover large areas.
Specifications
Type
Floodlight
Sensor
No
Lummens
24000lm
Voltage
100V - 240V
Wattage
200W
Dimmable
No
Lifespan
30,000 hours
Material
Aluminum, Glass
Dimension
360mm x 470mm x 60mm